Vtípky

18. srpna 2008 v 20:35 | majulinka1997 |  vtípky

Mám tu pro vás pár vtípků pro zasmání........

Pepíček

Přiběhne Pepíček domů: "Potřebuji honem stovku, někdo ve třídě rozbil okno - ale neudělal jsem to schválně!"
Paní učitelka říká: "Tak děti, napíšeme si test" a Pepíček se hlásí a říká: "Paní učitelko, nemohl by jsi Jeníček sednout do prázdné lavice?" Paní učitelka odpoví: "Proč, myslíš že by od tebe opisoval?" Pepíček říká: "Ne, ale když má taháky, tak se mu nevejdou na stůl.
Pepíček má 10. narozeniny a od všech dostal hromady dárků jenom od babičky nic.
Pepíček se ptá proč mu nic nepřinesla a babička říká: "Už jsem stará a už nic neunesu."
Pepíček na to: "Ale babi, pětistovka nic neváží.
Pepíček Kalianků se nudí a tak vezme telefon a vytočí náhodné číslo. Telefon zvoní v řeznictví, kde to vezme řezník a povídá: "Jaké máte přání?" A Pepíček na to: " Máte prasečí rypáček?" Řezník: "No ano, mám" Pepíček: "A máte prasečí ouška?" Řezník: "Taky mám!" Pepíček: "A telecí kopejtka?" Řezník: "Ale ovšem, i ty mám." A Pepíček na to: "Vy musíte, ale vypadat!"
Pepíček dostane krásné, nové autíčko a maminka mu připomíná: "Co se říká?" "Nevím!" "Co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?" "Aha! No neříkej, že to je všechno?"

Pepíček jde ke kamarádovi si hrát, pohrajou si a Pepíček jde domu a ptá se: "Máte lžíci na boty" a kamarád odpoví: "Ne mi boty nejíme."
Pepíček ve škole dostal pětku z matiky a jedna z hudebky. Příšel domu, tatínek ho začal bít a říkal své staré, von si donese pětku z matiky a ještě si potom prozpěvuje.
Paní učitelka se ptá dětí ve škole: "Máte domácí úkol, který jsem vám zadala?" všichni kývají na souhlas, jen Pepíček zavrtí hlavou a řekne: "Prosím, paní učitelko, mě ho sežral pes!" paní učitelka se rozčílí: "Co je to za hloupou výmluvu Pepíčku?" a Pepíček na to: "Přísahám, ale musel jsem ho přinutit."
Pepíček je ve škole a učí se skloňovat.Je velká přestávka a Pepíček se podívá do své svačiny a skloňuje
1.pád Kdo co? - houska
3.pád Komu čemu? - Pepíčkovi
7.pád S kým čím? - se salámem.
Pepíček přijde domů ze školy, a říká mamince: Mami, pomůžeš mi s úkolem? Promiň, já fakt nemám čas já musím žehlit. Pepíček si to zapíše. Pak jde za tatínkem a říká: Tati, pomůžeš mi s úkolem? Hele promiň, já fakt nemám čas, fakt sorry, já musím opravit auto. Pepíček si to opět zapíše. Jde za sestrou, ta ho pošle do prd**e. Opět si to zapíše. Pak jde za bráchou, ten mu řekne: Fu*k off. Zapíše si to. Pak jde za dědečkem a zeptá se ho: Dědo můžu do zoo? Jen běž, jen běž, a v zoo uvidí Pepíček opičku s červenou prdelkou. Všechno si zapíše. Potom příjde druhý den do školy a paní učitelka se ho zeptá: Pepíčku, co jsi napsal do domácího úkolu? Promiň , já fakt nemám čas já musím žehlit. Opět se ho zeptá: Pepíčku, co jsi napsal do domácího úkolu? Hele promiň, já fakt nemám čas, fakt sorry, já musím opravit auto. Zas se ho zeptá: Pepíčku co jsi napsal do Dú? Jdi do prd**e. Učitelka se opět zeptá: Pepíčku, co jsi napsal do Dú? Fu*k off. Pak už to nevydrží a zeptá se: Pepíčku mám jít za ředitelem? Jen běž, jen běž. A Pepíčku, víš kdo je pan ředitel? Jo, opička s červenou prdelkou
Pepíček je na kolotočích a smutně se dívá na dráhu jezdících autiček.Tatínek příde a ptá se Pepíčka: "Pepíčku proč nejdeš taky na autíčka?" Pepíček odpoví: "protoře jsem před půl hodinou snědl rumovou pralinku."

Ve škole

Děti ve škole dostaly za úkol napsat slohovou práci na téma "Chudá rodina"
Dcera milionáře nejprve dlouze přemýšlí a potom začne psát:
"Byla jednou jedna chudá rodina. Otec byl chudý, matka byla chudá. Chudá byla i jejich služka, šofér a zahradník. I jejich kuchař byl chudý..."
Maminka telefonuje učitelce: "Prosím Vás, nedávejte dětem úlohy z matematiky, ve keterých láhev piva stojí 1,80 Kč. Menžel celou noc nemohl spát!"
Baví se dva studenti: "Jestli je pravda, to co říkal děkan, tak mě vyhodí z univerzity." - "A co říkal děkan?" - "Že mě vyhodí z univerzity.!"

Ve škole o přestávce se strhla rvačka. Vešel učitel, napomenul žáky, ale ti mu jen drze odmlouvali. A nejvíc Tonda: "Jdi se vycpat učitelskej!" - "Jak to se mnou mluvíš?! rozčílí se učitel a rozhodne se zavolat pana ředitele. "Hele, ředitelskej, jdi se vycpat i ty!" Ředitel zalapá po dechu a letí i s učitelem do ředitelny zavolat otci nezdárného žáka, listuje ve Zlatých stránkách, najde adresu. Potom se zamračí a odchází z ředitelny. "Ale, pane řediteli, kam teď jdete?" volá za ním učitel. Ředitel se otočí a praví: "Nevím jak vy, pane kolego, ale já se jdu pro všechny případy vycpat!!!"
Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Pepíčku, řekni mi 2 zájmena."
Pepíček říká: "Kdo?Já?"
"Výborně pepíčku!"
Učitelka zeměpisu k Pepíčkovi Kalianků: "Čím je známá Ostrava? - "Nevím." - A odkud máte uhlí?" - "Ze sklepa!"
Učitelka k žákovi: "Časuj nám sloveso chodit!" "Chodím ... chodíš.... chodí..." "Rychleji!" Pobídne ho učitelka. "Běžím... běžíš.... běží..."
Baví se dva školáci: "Kde je Pepa?" - "V nemocnici." - "A co se mu stalo?" - "Vyhrál soutěž o to, kdo se nejvíc vykloní z okna!"
Pololetní prázdniny tráví žáci IV.B na horách. Hned první den vyrazí všichni na sjezdovku. Mezi prvními ji sjíždí šplhoun Evžen. Odvážný sešup! Pozdě však zahlédne velký hrbol, tak se jen stačí přikrčit. Nic to nepomůže a už letí. Přistane na stromě a než se vzpamatuje, přidrží ho ve větvích něčí ruce a tichý hlas mu do ucha zašeptá: "Ani muk! Mlč a zírej! To bude sranda, za tebou jede náš ředitel!"
Pepíček říká svému učiteli: "Nechci Vás strašit, pane učiteli, ale tatínek říkal, že když nebudu nosit lepší známky, tak někdo dostane výprask ..."
Pan učitel u hodiny matematiky: "Když sním 10 pomerancu a 15 jablek co dostanu???"
A na konci třídy se hlásí Pepíček a odpoví: "Kopřivku!!!"
Ptá se učitel Pepíčka Kalianků: "Proč jsi přišel pozdě do školy?" - "Protože jsem vyšel pozdě z domu." - "A proč jsi nevyšel dřív?" - "Protože už bylo pozdě na to, abych vyšel dřív!"
Pani učitelka ve škole má narozeniny a děti jí přinesly dárečky. První jí přijde pogratulovat Janička a nese krásnou kytičku. "Jé, ta je krásná" poděkuje pani učitelka. Druhý de Filípek a věnuje jí bonboniéru. "Jé, děkuju Filípku, to si moc hodný" A třetí de Pepíček a nese krabici z který teče krev. Pani učitelka se zděsí a říká "Pepíčku, co to neseš?" "Já sem vám natrhal kočičky."
Začal nový školní rok, učitelka vejde do třídy a říká: "Milí žáci, mám pro vás radostné překvapení. Každé pondělí v osm hodin vám položím jedinou otázku. Kdo na ni správně odpoví, týden nemusí do školy. A paní učitelka se ptá: "Kolik kilogramů písku je na Sahaře?" V celé třídě je ticho. Další pondělí přijde paní učitelka do třídy, podívá se na katedru a vypískne: "Kdo sem dal tu chcíplou myš?" - "Prosím já." vyskočí Pepíček a od dveří zavolá: "Nashledanou za týden!"
Učitelka před hodinou přírodopisu donese do třídy vycpanou sovu a odejde. Pepíček využije situace, vezme sovu a straší s ní děvčata ve třídě. Paní učitelka se vrátí, Pepíčka pokárá a do žákovské knížky mu napíše poznámku:
"Pepíček honil po třídě děvčata s ptákem v ruce....."
Pak jí dojde, že to napsala hloupě a chce zápis vygumovat. Pepíček ale gumu nemá a tak učitelka dopsala....
" ...a gumu nemá!!!"
Pepíčekje ve škole a paní učitelka říká třídě. Tak děti zítra mi přinesete na papírku 4 věty. Papíček přijde domů a říká mámě: Mami řekneš mi nějakou větu? Nemám čas. Pepíček jde za tátou, který koukal na kovbojský film a ptáse na to samé. Táta: O pět metrů vedle. Jde za bráchou a zase se ptá. Brácha kouká na Batmana. (Betmén). Jde za ségrou, která kouká na horor. Ségra řekneš mi nějakou větu. Tlustý pavouk leze ze dveří.
Druhý den říká paní učitelka Pepíčkovi.
učitelka: Pepíčku přečti své 4 věty.
Pepíček: Nemám čas.
učitelka: Přiletí facka!
Pepíček: O 5 metrů vedle.
U: Pepíčku kdo si myslíš že si.
P: (Betmén)
U: Pepíčku za dveřmi stojí pan ředitel!!!!!!!
P: Tlustý pavouk leze ze dveří.
Pan učitel k malému Kaliankovi: "Pepíčku, musíš psát čitelně!"
"Ale pane učiteli, vy to pak po mně přečtete a pak tam najdete i ty chyby!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama